blog o cestování s dětmi

Jihlavská ZOO

Menší zoo, která prostě stojí za to! Pokud máte malé děti tak jako my (pár kousků tak nějak 1-7 let, tak je pro Vás výlet do Jihlavské zoo to pravé.

Co do počtu zvířat se s velikány jako je Praha, Brno, Zlín…srovnat nedá. Ale ať už ji vede kdokoli, vede ji správným směrem. Celá zoo se dá pohodlně obejít s kočárkem a protože není až tak rozsáhlá, uchodí ji i menší děti. Za poslední roky prošla zoo celkově rekonstrukcí, takže je doslova vše nové a nápadité. Zoo bych rozložila do tří sektorů..sektor za vstupem bych označila asi jako „dokud jsme čerství, podíváme se na zvířátka“…pak navazuje sektor „vyhládlo nám, nadlábnem se“ a na závěr je pak pro děti vlastně odměna v podobě sektoru „konečně jsem to přežil a můžu se vyřádit na hřišti a atrakcích“ :-)). Nekecám, všechno je nadávkované tak akorát…můžete zde strávit tři hodiny i s občerstvením a nic vám neunikne. Ale můžete zde taky strávit celý den a děti se nebudou ani na chvíli nudit.

Protože je ale zoo opravdu menší a musím říct, že hodně oblíbená, doporučuju návštěvu v míň aktraktivních dnech nebo časech, protože to jediné mi tady vždycky vadí…davy a davy, že ani parkoviště u zoo kapacitně nestačí.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Norsko a Dánsko s dětmi

Madeira s dětmi

Jeseníky a okolí s dětmi