blog o cestování s dětmi

Třeboňsko na kole

No tak tedy dobrá. Přidám se. Pod heslem: Přej a bude ti přáno. Nebo možná: Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.

Ano, mám dvě děti. „Čůzy“. Jak je častuji v nejbližším okolí. Miláčkové. Jak je častuji v prostředí neznámém, kde ty dvě přijdou společně se mnou do přímé konfrontace s ostatními dětmi a rodiči. Což je většinou šok pro všechny tři.

Úvodem musím říct, že jsem skromná, krásná, úspěšná, nekonfliktní a dokonalá matka na mateřské. Dokud mě ty dvě nevrátí v představách na zem :o) Cestování s nimi je očistec. Ale i úžasná průprava do života. Miluji aktivní dovolenou. Pořád se něco děje a člověk nemá čas se zastavit. V duchu odsuzuji týdenní povalování se a nicnedělání!!! Letos v létě se mi dostalo obojího a bylo to neuvěřitelné.

Báječná Jasmína

Pokud zavítáte do Třeboně, mám pro vás typ na skvělé ubytování. Je ve Vile Jasmíně. Absolutně stvořené pro rodiny s dětmi. Jak ubytováním (nočníky, podsedáky, židličky, hračky…), tak zahradou, která je k dispozici (místo pro kola, trampolína, pískoviště, hřiště… ) a oplocena!

Třeboň je ideální pro začátky cyklistiky. Naše Starší (4 roky) byla schopná ujet 14 km na kole. Ta Mladší je s klidem prospala.

Kam zajet

* Pergola (U svatého Víta), skvělé na oběd či večeři, cca 3,5 km

* Motel Petra Voka, opět bezva jídlo, 2,6 km

* Kamenné mosty, 6, 1 km

* Pískovny Cep a další….

* Lázně Aurora (velký slaný bazén)

* Lázně Berta (malý teplý bazén)

* Topspin (Bowling, tenis)

Ještě se s vámi podělím o dovolenou v Chorvatsku

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Norsko a Dánsko s dětmi

Madeira s dětmi

Jeseníky a okolí s dětmi