blog o cestování s dětmi

Narozeniny

Hoch slaví šesté narozeniny. Nebudu zabředávat do citových výlevů, jak moc mi jeho narození změnilo život, o tom snad není pochyb:-). Vezmu to dneska z trochu jiného soudku. Protože vedle Brácháče tu slaví i někdo jiný… a to jsou tyto stránky. Čtvrtý rok S dětmi v báglu! To to uteklo:-).  Brácháč i Bágl vykazují na své životní cestě podobné prvky. Porod byl velmi náročný (já jsem o něm ještě nepsala:-))?, životní cesta spletitá, občas přišel nějaký ten virus,  směr nejistý a dráha velmi těžko koordinovatelná. Minulý týden jsem byla v knihkupectví. Z regálu na mě zazářila knížka „Jak na blog – rady pro maminky na mateřské“, nebo tak nějak se to jmenovalo. A mně došlo, jak moc se toho za ty čtyři roky změnilo. Když jsem blog začala psát, měla jsem blogerské ambice. Chtěla jsem vytvořit cestovatelský portál, kde by si rodiče sdíleli své zkušenosti z cest. Mým snem bylo vybudovat tým ambasadorů, testerů, dělat „nezávislé“ recenze. Otázkou je, jak moc vlastně může být taková recenze nezávislá, ale to je na další debatu. Hele, neudělala jsem z toho, co bylo v plánu, pomalu nic. Místo toho vznikly ale dvě knížky. WOW. Místo toho se ze mě stal pomalu odborník na dětské vši (tady připomenu můj TOP článek:-). WOW. Místo toho mi chodí dotazy na to, jak udělat úspěšnou kampaň na Hithitu (tady najdete ty mé dvě a jednu pro Kytky od potoka, za kterou jsem také tak trochu stála). WOW. Ale ten blogerský svět ve své dnešní podobě jakoby se mi na míle daleko vzdaloval. Ten vlak jakoby jel opačným směrem a já zůstala s mobilem v ruce na nástupišti a nechtěla nastoupit.  Tuším, co bych měla dělat, ale už nechci.

Takže pokud jste přišli s tím, že tady týden co týden najdete inspiraci na výlet, však blog o cestování s dětmi, možná právě stojíte na rozcestí a váháte. Cestovatelských blogů a instagramových profilů je asi miliarda, tak hurá na ně. Tady to začíná  lehce skomírat. To víte, děti se dali na fotbal. Obě:-). Žloutková dala minulý víkend 24 gólů! Takže já zřejmě začnu vymetat staďáky, po večerech ďoubat hlínu z lisovek a sepisovat zážitky z trávníku. (Pro neznalé, lisovky jsou kopačky s většími špunty:-).

Už nemám ambice. Stejně bude všechno jinak. A já se nechám překvapit, kam mě vítr zavane.

Takže tak. Na zdraví!

Jo a ještě jedna věc. Narozeniny si o to vysloveně říkají. Jestli je něco, čím bych chtěla své followery nainfluencrovat:-), tak je to toto: každý den si můžeme vybrat. To platilo tehdy, platí to i dnes a troufám si říct, že to platit bude. Spoluprací netřeba.

A vůbec. Když jste dočetli až sem, tak mi to nedá se nezeptat. Jaká témata vás baví? Proč tady vlastně jste?

Pár tipů na závěr:

Pokud vás baví třeba aktivity s dětmi, koukněte na Hrajeme si jinak. 

Pokud vás baví výlety, mrkněte na Ověřeno rodiči. Tam si můžete mimochodem objednat i mého průvodce.

Pokud vás zajímá domškoláctví, rozhodně sledujte Blog Pesleří.

A pokud jste dočetli až sem, zřejmě jste ti věrní! Takže pokud byste rády na Frauenakci u nás na chalupě, termín se rýsuje 14.-16.5. Zájemci pište na sdetmivbaglu@seznam.cz.

A jestli jste dočetli až sem, tak hola hej, začínám přijímat rezervace na chaloupku na příští sezónu! Jen prosím nezapomeňte, že chalupa je vhodná pro 2-3 rodiny (v případě malých dětí se vejdou i rodiny 4). Stačí napsat na sdetmivbaglu@seznam.cz.

A teď už letím. Školka volá.

 

 

 

 

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rozloučení

Do Alp s kočárkem? Ale jistě!

Dotisk Toulek Alpami