blog o cestování s dětmi

Večerní kultura s dětmi v Praze

Večerní kultura s Budym – aneb po 7 letech v Praze po 19 hod☺. Tak by vlastně mohl znít název článku. Tak jsem se dneska rozhodla, že Budyho a sebe vyvětrám ve večerních hodinách kulturně. Musím říct, byl to nápad náhlý, když jsme dopoledne procházeli Stromovku a nelitovala jsem.

Zamířili jsme na dětské představení Křižíkové fontány – Disneyho kouzelný svět pohádek. Představení se koná venku u Křižíkovy fontány. Začíná ve 20 hod a trvá cca 40 minut. Běžná cena na kase je 230 Kč, já koupila v akci přes eshop za 186 Kč. Děti do 6 let neplatí nic.

Je to vlastně baletní představení mezi vodotryskem a ztvárnění více pohádek Walta Disneyho. Samozřejmě i Ledového království, kdo by se chtěl zeptat☺. Pasáže mezi pohádkami uvádí Mickey mouse. Do toho stříká fontána, hraje hlasitá hudba. Trochu jsem měla obavy, jak celé představení Budy zvládne, ale bylo to venku a dalo se kdykoli odejít tak nebyl problém. Budy teda v průběhu celého představení pobrekával, bylo to na něj moc vjemů a dojmů. Taky má problém s tím, sedět dlouho na jednom místě. Nakonec seděl v chariotu a zaujatě sledoval dění. Když začal brečet znovu, tak jsem to chtěla zabalit a jít domů. Náhle se uklidnil a celé představení dokoukal. Na závěr ještě s velkým zájmem tančil na jevišti s Mickey mouse, spolu s mnoha dalšími dětmi. Ano závěr představení byla taková dětská diskotéka☺. Pak už jsme jako ostatní spěchali domů. Protože už bylo 21 hod a to slušné děti již spí☺.

Vřele vám tuto akci doporučuji. Byl to pro nás krásný zážitek☺. Modroočko s námi nešel, protože by tato akce byla na něj moc. Ten měl jiný program. Celý den na horách na Klínovci a v lese s mužem☺.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Homesharing

Thajsko s dětmi a na vlastní pěst

Vodní nádrž Fláje s kočárkem