blog o cestování s dětmi

Toulky s dětmi v báglu – Saské Švýcarsko a okolí

Naše nejkrásnější výlety v Saském Švýcarsku, které jsme s dětmi absolvovali, nyní v novém vydání Toulek s dětmi v báglu pro ty správné fajnšmekry! Je malý, ale jak se říká, na velikost nezáleží. Tenhle průvodce je totiž taková třešnička na Bágl dortu, která vaší knihovně dodá šmrnc! Toulky s dětmi v báglu – Saské Švýcarsko, to je volné pokračování stejnojmenného průvodce Českosaským Švýcarskem.

Tentokrát jsme však již nechali kočárky i odrážedla doma a vyrazili jsme s dětmi vstříc dobrodružství v náročnějším terénu Saského Švýcarska. Děti s chutí zdolávaly své první žebříčky ve skalách a dmuly se pýchou nad svými prvními „horolezeckými“ výstupy. Vydejte se v našich stopách i Vy!

Všechny výlety jsme absolvovali s dětmi ve věku 4 – 8 let a průvodce kromě spousty fotek a praktických rad obsahuje zejména informaci, která pro mě, jako rodiče dvou malých dětí, byla vždy důležitá – jestli se na trase vyskytuje žebříček a jestli je ev. možné jej vynechat, nebo naopak je jeho zdolání nutnou podmínkou pro absolvování celého výletu.

Věřím, že v průvodci najdou inspiraci nejen rodiče malých dětí, ale i bezdětní nebo ti, co se náročnějších terénů obávají a raději si předem trasu pořádně nastudují.

V těchto Toulkách najdete na 80 stranách celkem 13 celodenních výletů, přičemž některé mají až tři varianty, jak je pojmout podle toho, jaká je fyzická kondice vašeho výletního týmu s mini nožkami.

Prodej zahájen!

 

Prodejní cena: 300 Kč vč. DPH

Počet stran: cca 80

Více info zde.

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Přišlo whatsupem“ aneb digitální stopu nesmažeš

Rozloučení

Do Alp s kočárkem? Ale jistě!