blog o cestování s dětmi

Skiareál Benecko s dětmi

Skiareál Benecko je krásný skiareál, s family arénou, skiparkem, ski hřištěm, kde najdete vyžití nejen v zimě, ale po celý rok!

FAMILY ARÉNA

Co je pro rodiny s dětmi ve skiareálu skvělé je family aréna – je tu 100m dlouhý pás, na kterém vyjedou děti jak na lyžičkách, tak se sáňkami. Takže Vaše starší dítě můžu v klidu pilovat obloučky a Vy si můžete s mladším dítkem povozit na saních nebo bobech. Najdete tu rychlostní sjezdovku s radarem i spoustu modrých cest pro začínající.

A pro úplné začátečníky je tu dětský skipark Havrland, kde je 40 m dlouhý pás a připravené ski hřiště s atrakcemi (zvířátka, domeček, kolotoč) a jsou tu pro odvážné začátečníky 2 tunely, které si mohou děti zkusit projet. Pokud rodičům bude zima, mohou své děti pozorovat z terasy skibaru, ze kterého je na skipark přímý výhled.

Dále je tu pro zahřátí a třeba se staršími dětmi bowling bar, kde si kromě dobré pizzy můžete dát různé druhy koktejlů a zahrát si při tom kuželky.

Kromě lyžařských možností a sjezdového lyžování, kde si své trasy najdou jak začátečníci, tak pokročilí. Dále je tu klasický nebo slalomový svah a na své si přijdou i milovníci freestylu. Můžete využít perfektně připravené běžecké trasy, s rozhledem do kraje.

Pro ty, co mají rádi adrenalin, je tu připraven snowtubing, pro rodiny s dětmi pak sáňkování, bobování. Veškeré vybavení si zde můžete půjčit ve ski servisu Montana.

Skiareál Benecko je skvěle upraven pro rodiny s dětmi, a to nejen v zimě mírnými svahy a možnostmi lyžování pro začátečníky ve family aréně, ale také možnostmi sáňkování, bobování

BENECKO V LÉTĚ

Ani v létě se tu nudit nebudete. Pro opravdově hravé, je tu připravena Lufťákova stezka, která zabaví děti i dospělé, dále je tu in-line stezka pro sportovce, půjčovna kol, koloběžek, pro které je tu speciálně připravená koloběžková dráha. Pro ty, co přijeli relaxovat, jsou skvělou možností vyjížďky na koních.

Další tipy z Benecka najdete i zde a nebo zde.

Další receneze od Ověřenorodiči najdete na www.overenorodici.cz.

 

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Norsko a Dánsko s dětmi

Madeira s dětmi

Jeseníky a okolí s dětmi