blog o cestování s dětmi

Národní zemědělské muzeum a Den dobrých skutků

Školou den nekončí. Nic není náhoda. Neplánované akce jsou nejlepší.Tak bych asi mohla shrnout dnešní den. Když mě ve 12:25 napadlo, že narychlo zabalím věci a rovnou ze školy a školky, která končí ve 12:30,  vyrazíme na chvíli do Národního zemědělského muzea, netušila jsem, jak super odpoledne zažijeme!

Ono to ale začalo vlastně už o něco dřív! Dnes byl prostě významný den! Nazvala jsem ho Dnem dobrých skutků! K dvouletému jubileu existence mého blogu jsem dostala obrovský dar plný symboliky! V rámci mé kampaně na Hithitu se zjevil snad z nebe někdo, kdo se mě rozhodl výraznou měrou podpořit. A věřte, že to není žádný z komerčních subjektů, který by se mohl díky mé knize více zviditelnit. Je to máma jako já. Máma, která nepřestala věřit v dobro mezi lidmi a rozhodla se ho předávat dál. Zíráte stejně jako já? Takže Hlavním partnerem (čili dárcem 15.000 Kč) jedné umolousané mámy, která si jde za svým snem, je jiná, neumolousaná máma! Má z vás někdo husinu stejně jako já? Ze srdce děkuji! Velký dík patří samozřejmě všem, kteří neváhali a jakýmkoliv způsobem mě podpořili! Vážím si toho… Moc, moc a moc!

Národní zemědělské muzeum

Teď k tomu muzeu ale. Nebudu to dlouho okecávat. Já jsem věděla, že v muzeu bude probíhat nějaká akce o jídle, ale měla jsem za to, že až o víkendu. Tak jsem si už cestou v tramvaji jen tak pro sebe říkala, že udělám dobrý skutek a muzeu udělám alespoň malé promo této víkendové akce. Jen tak. Protože taková místa si podporu zaslouží! No a on se mi ten skutek vrátil jako bumerang ještě dřív, než jsem ho udělala:-). Prostě beru jako další znamení z vesmíru, že tam o mě jako vědí, když mi u pokladny oznámili, že dnes je vstup zdarma! Ta akce byla totiž už dnes! A byla skvělá! Tak tomu říkám milé překvapení! Jo a když se pak v Kauflandu na placeném parkovišti zasekla závora nahoře se zelenou, tak to beru jako další znamení, že dnes stál vesmír na mojí straně:-).

Národní zemědělské muzeum je prostě báječné! Jedno z nejlepších místo pro rodiny s malými dětmi. O naší návštěvě jsem psala již zde. Nově jsme navštívili bylinkovou zahradu na střeše. No pecka!

A nová expozice? Ta prostě nemá pro malé děti chybu!  A musím říct, že všechny ty hmatové, sluchové a čichové zkoušky braly dost i mě:-D. Pro děti je zde spousta zábavy, ale také uchopitelným  způsobem vysvětleno, proč je např. důležité podporovat domácí potraviny a spousta dalších věcí. Prostě za mě velké plus! Víc slov asi nemá smysl. Tohle muzeum se prostě musí zažít! 

Jo a potkala jsem tam i pár známých tváří ze Svobodné hry a Učíme se venku! Ten svět je tak malý:-).

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máma a dcera II.- 10. den: Tarifa

Máma a dcera II.- 8. den: Frigiliana

Máma a dcera II.- 6. den: Nerja