blog o cestování s dětmi

Máma a dcera II.- 8. den: Frigiliana

Jako moře dobrý, ale čeho je moc, toho je příliš, takže už druhý den v městečku Nerja zjišťuji, že mě svrbí pohorky. Nedá se svítit, musíme víc do hor! Ráno balíme batůžky a míříme na autobusák. Tentokrát nás čeká jen půl hodinka v autobuse a jsme zase v ráji! Frigiliana je typickou andaluskou bílou vesničkou. Žije tu asi 3000 obyvatel a vůbec se jim teda nedivím! K moři kousek, do hor kousek… je to vůbec fér?

Nejprve se jen tak couráme uličkami, obdivujeme bazény na střechách a hlavně hážeme 50 centů do každého „automatu na divadlo“. Je to taková peep show s loutkami:-) Prostě hodíte 50 centů a koukáte kukátkem dovnitř. No zážitek:-))) Myslím, že ten den měli nezvyklou tržbu.

Tip na tuto vesničku jsem dostala od Terezy z blogu Naruby.life, která mi také doporučila 6km dlouhou procházku Acequia de Lizar. Já marně hledám slova, která by popsala, kudy cesta vede. Zjednodušeně – kolem betonového koryta:-)) Myslím, že fotky trasu odprezentují lépe. No není to krása ty výhledy?

Bodlo to! Až pojedete někdy do Nerjy, sem si vážně zajeďte.

Večer ještě vykoupat v moři, zabalit, nachystat svačinky, protože zítra, zítra vstáváme ve 4:30 a míříme zase o kus dál…

Líbil se vám tento článek? Podpořit můj blog můžete třeba takto:

A nebo si kupte mé průvodce:-)

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máma a dcera II.- 10. den: Tarifa

Máma a dcera II.- 6. den: Nerja

Zimní Alpy/Dolomity s dětmi