blog o cestování s dětmi

Kdo je „S dětmi v báglu“

Dost často se mi stává, že se na mě obrací lidé s tím, že jsou na blogu zmatení:-). Mají prý bordel v tom, kdo tady co píše a nepíše… Tak jsem se rozhodla, že mezi stahováním fotek z Rakouska a Itálie udělám malou osvětu. A během léta se pokusím celou stránku nějak zrekonstruovat, aby byla přehlednější. Jen tedy nevím kdy, když je tak krásně… V sobotu jsme se po dvou týdnech vrátili a už mám zase svrbění někam jet:-). No, pro jistotu jsem ani nevybalovala. Dávám tomu čas do středy:-). To, že nevím jak stránky předělat, je věc druhá:-D. Ale jak říkám dětem, netřeba panikařit, všechno má nějaké řešení.

Jana. Já. S dětmi v báglu

Já jsem ta, která si toto celé vymyslela. Máma Paní Žloutkové (aktuálně již 5 let) a Brácháče (stále ještě 2 roky). Žena pana Véčka. Ta, která s vámi komunikuje pod jménem S dětmi v báglu jak zde, tak na facebooku.

Mám v hlavě spoustu nápadů a plánů a málokdy se dostanu k realizaci. Bohužel. Prostě snílek. Poslední dva roky byly pro naši rodinu smutné. Ta potvora s názvem R (ani tu nemoc nechci napsat, jak mi z ní jde mráz po zádech) nám vzala hned několik velmi blízkých. K tomu hrozba ozdravovny, protože Brácháč měl ve všech zprávách uvedeno cosi o počínajícím astmatu. Řekla jsem si DOST. Tečka. Konec. Je třeba začít konat, nečekat na zázraky, protože život letí a člověk nikdy neví, co se stane. Nač věci odkládat? Cítila jsem, že potřebuju udělat první krůček někam, vlastně ani nevím kam. Prostě mít svůj projekt:-). Tak ho mám. Přináší mi spoustu radosti, bere mi spoustu času. Ale nestěžuji si. Děti mají krásnou vzpomínku, já se učím spoustu nových věcí a vlastně mám pomyslnou nohu, co mě kope do zadku lenosti. Takže dobrý.

Co bych vám tak řekla. Je mi pětatřicet, nijak nevyčnívám z davu. Bydlíme v malém bytě ve 3. patře a tak mi to pije krev, že se snažím být s dětmi co nejvíc v přírodě. Protože, co si budeme povídat, být s nimi doma, je někdy očistec:-). Babičky jsou rozházené po republice, takže jsem máma nonstop 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Vzhledem k tomuto faktu doma neuchováváme žádné alkoholické nápoje.

Jana II. Cestování s autíkem.

Jana II píše do své rubriky Cestování s autíkem (pozor neplést s autíčkem!)  o cestách se svými dvěma syny. Víc o Janě najdete zde.

Příspěvky od spolujezdců

To je rubrika vaše. Mým snem bylo vytvořit mapu osobních zkušeností s cestováním s dětmi. Trochu naivně jsem věřila tomu, že se mi pohrnou příspěvky z řad veřejnosti:-). V reálu to vypadá tak, že do rubriky přispívají leda tak mé kamarádky, které se mnou mají slitování:-) (a nebo se mě bojí, haha:-). Tímto jim veřejně děkuji. A vás veřejně vyzývám, podělte se se mnou i vy o vaše zkušenosti s cestováním s dětmi. Cest je hned několik. Emailem na sdetmivbaglu@seznam.cz, zde do komentáře či zprávou/příspěvkem na facebooku. Vrátí se vám to na dětech, pamatujte na to:-)!

A teď vzhůru dalším dobrodružství! Miluji léto, špinavé děti, odřená kolena a dlouhé večery!

 

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak na (sebe)prezentaci

Světe, tady jsou mé děti!

Do Alp s kočárkem? Ale jistě!