blog o cestování s dětmi

Dotisk Toulek Alpami

Není snad týdne, aby mi nepřišel alespoň jeden email s dotazem, kdy bude dotisk Toulek s dětmi v báglu – Rakouské Alpy a okolí. A že kniha je kniha. A že chcete držet něco v ruce… Takže postupně…

Kniha je kniha. O tom žádná. Knižní podoba průvodce měla jednu obrovskou výhodu. Byla to kniha. Kniha, kterou jste si vzali do ruky, listovali v ní i s dětmi a společně plánovali výlety. I proto jsem ji milovala.

Dotisk v tuto chvíli z více důvodů neplánuji. Ať už to jsou důvody ekonomické (byl by to pro mě příliš velký závazek na několik let a obrovská investice) nebo osobní. Víte, někdy prostě člověk cítí, že se chce posunout dál. A to já cítím intenzivně.

A navíc, já vidím, že tahle online verze skvěle funguje. Tak se jí nebojte! Pojďme se zaměřit na výhody online verze. A že těch výhod je! A vůbec, v online verzi můžete skutečně listovat stejně, jako kdyby ležela před vámi na stole! Jen u toho prostě sedíte u počítače. Nečeká vás žádné scrollování DIY home made pdfka dolů a nahoru. Navíc je kniha rozdělena do přehledných miniknih, takže rovnou sáhnete po té oblasti, kterou zrovna hledáte. A jestli má vaše dítě používat technologie, tak tohle je alespoň smysluplné využití!

Online verze mi dovolila, aby průvodce vyrostl! V knižní podobě Toulek Alpami čtenář nalezl 288 stránek. A v online verzi jich je přes 380! A to není všechno! Online verze dovoluje růst každým dnem! Nechci se tady zavazovat k tomu, že budu průvodce rozšiřovat každým dnem, to v žádném případě, nicméně už teď najdete v interaktivní mapě dalších 10 krásných míst navíc nad rámec těch 380 stran! Nové výlety jsou z Tyrolska, Vorarlberska a nově přidávám i pár tipů z Korutan.

V online verzi můžete využívat mapu. Přidávat si své výlety, svá místečka, kam byste se chtěli podívat a případně je i sdílet s ostatními. To je také fajn bonus, ne?

No jo, ale proč bych za to měl platit, když je to online a nebudu mít nic v ruce! Si to už můžu přeci vygooglit! Tak jistě, můžete. Ale chce se vám? Víte, kde začít? Není lepší mít spolehlivou základnu, databázi výletů a opřít se o ni? Využít ten ušetřený čas a googlit si jen další skryté, neznámé perly?

Jsme v dnešní době možná tak trochu navyklí na to, že online obsah je „zdarma“ Záměrně ho dávám do uvozovek, protože ten obsah zdarma často platíme tím, že konzumujeme nedobrovolně v obsahu šikovně skrytě či neskrytě zakomponovanou reklamu . Je ho všude strašně moc. Valí se to na nás ze všech stran. Ale vyznat se v tom, je někdy fuška a stojí to spoustu času. Tak proč neusednout k internetu, jehož lupa se usadila už dávno v Alpách a projela je před vámi?

Jana, Bágl

Jak online Toulky vypadají se můžete podívat zde, ať nekupujete zajíce v pytli. Ne, nepřijde vám na koleni dělané PDF, kterým budete jak zuřiví scrollovat. Těšte se na pohodlné listování. Jen je třeba být online. Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy a okolí

Dočetl jsi až sem a stále váháš? Tak neváhej. Protože do 15.3. platí sleva na online verzi 10% s tímto kódem: KDOZAVAHANEZERE.

1 komentář

  • Máme knížku a milujeme jí. Ale každým dnem přemýšlím, jestli nepotřebuju ještě i tu online verzi 🙂 Letos jedeme Hochkönig, těch tipů z téhle oblasti v té knižní není úplně tolik. Mám už to perfektně zpracované podle sebe v pdf, ale co když v té online verzi je něco tak zajímavého, co mi unikne… 🙂 Jsem v jedné skupince o cestování do Rakouska, občas tam někdo vaši knihu poptává, tak doporučuju, že je k dostání online. Kolikrát lidi vůbec neví, asi málo googlí 🙂
    Hezký den a ať se daří

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kde přenocovat cestou z Alp

Pyreneje s dětmi

Lyžování s dětmi v Alpách- Wildkogelarena