blog o cestování s dětmi

Vánoční odpočinek

Děkuji vám všem za přízeň v tomto roce, který pro naši rodinu sice nebyl zrovna dvakrát bohatý na cestovatelské zážitky a radostné historky, ale obohatil nás značně. Připomněl nám totiž se zdviženým prstem důležité věci a přivedl nás k zamyšlení nad spoustou věcí. Samozřejmě jsem přemýšlela i nad svým sedmiletým projektem S dětmi v báglu. Co mi dává a co mi bere. Baví mě sledovat můj osobní vývoj, přístup k tomuhle projektu a sociálním sítím vůbec. Sama jsem zvědavá, kam se bude ubírat má blogerská cesta v příštím roce.

Pro letošek mám hotovo. Online verze Toulek je spuštěna, ačkoliv jsem avizovala, že ke spuštění dojde až v lednu. Chtěla jsem potěšit všechny z vás, kteří se rozhodli tímto trochu netradičním průvodcem podarovat někoho k Vánocům. Všichni, kdo jste si u mě v minulosti zakoupili tištěnou verzi Toulek Alpami, byste ve svých emailových schránkách měli mít vánoční pozdrav, prohlédněte si prosím všechny složky v emailu.

Teď si dovolím vypnout. Vypnout a odpočívat. Odložit počítač, mobil a vypnout příliv energie cizích lidí a cizích životů. Nechci na sociálních sítích sledovat, jak se mají ostatní lidé, chci si naplno užívat život svůj. Prosím vás tedy o strpení. Pokud máte jakýkoliv dotaz k čemukoliv, prosím, vyčkejte do nového roku.

Během ledna bude nadále uzavřen můj eshop, protože budu s dětmi na horách. Pakliže zatoužíte po nějaké mé knize, prosím, využívejte spřátelených míst jako jsou Pro malé dobrodruhy, Ověřeno rodiči nebo Děvče z hor.

A nezapomeňte, pokud budete v lednu na cestách stejně jako my (nebo třeba v porodnici – tam já teda naštěstí nebudu😃), od 29.12. se vydávají voličské průkazy. Zažádat si o něj můžete už nyní na obecním úřadě. Je to chvilka. Já už na svůj čekám.

Tak krásné Vánoce vám všem!

Jana, Bágl

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máma a dcera II.- 10. den: Tarifa

Máma a dcera II.- 8. den: Frigiliana

Máma a dcera II.- 6. den: Nerja