blog o cestování s dětmi

S dětmi v Praze – Žižkovský vysílač a bruslení

To máte tak, když si celý týden říkáte, že k tomu zubaři zavoláte zítra. Pak z ničeho nic zjistíte, že už je pátek, v sobotu se jede na hory a ta divně naběhlá dáseň dítku nesplaskla. Říkám tomu „rychlá akce“. Nejprve plačícímu dítěti vysvětlíte, že ve školce musí spát, pak to zase odvoláte, že do školky nejde, poněvadž se jede k zubaři… prostě taková ta ženská nerozhodnost:-).

Zubař OK. Prstýnek pro Brácháče nakonec též získán. K barevné preferenci netřeba se vyjadřovat. Prostě má rád „zenenou:-)“ (růžovou)20160304_102655

 

 

 

 

 

Vzhledem k tomu, že z dob dávného pravěku, kdy jsem chodila do práce, mám zubaře na Žižkově, napadlo mě vzít je na Žižkovský vysílač.

vysilac 4

Na vysílač mě to vždycky lákalo, tolik let jsem kolem něj jezdila… Musím říct, že vstupné 320 Kč mě dost šokovalo. Snažila jsem se paní recepční „ukecat“,  že Žloutkové jsou teprve 4… že tam s tak malými dětmi vydržím pár minut… no marně. Ale co už, když už jsme se tam dobelhali. Zážitek byl samotný výtah – takové zrcadlové bludiště v ceně:-). Výhled fajn, zážitek pro děti to vidět vše takto shora. Ale bohužel za dalekohledy opět platíte. Pro mě trošku deprese vidět ty střechy a střechy a žádnou zeleň. . Suma sumárum, jednou nám to stačilo.

Náladu jsem si podstatně vylepšila při objevení kluziště přímo před vysílačem. Brácháče jsme pěkně uspaly a šlo se na věc. Paráda! Kluziště skoro jen pro nás. Dvě hodinky i s půjčením bruslí za 120 Kč. Bruslí se do konce března!

 

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máma a dcera II.- 10. den: Tarifa

Máma a dcera II.- 8. den: Frigiliana

Máma a dcera II.- 6. den: Nerja