blog o cestování s dětmi

Děti na lyžích a Friesovy boudy

O Friesových boudách a letní dovolené jsem již psala zde, o tom, jak vaše plány dokáží vaše děti lehce poupravit též, teď ještě doplním ty imagové obrázky, kvůli kterým se závistí uhryžete:-).

Ba ne, budu naprosto objektivní. No koukněte, neni to NÁDHERA?

A teď k faktům.

Brácháčovo pojetí naší dovolené…

Svou pohodovou dovolenou, kterou strávil vesměs na hotelu, zakončil stylově. Teď už dokážu i vtipkovat, ale bylo mi sakra ouzko. Dvě hodiny před odjezdem si na chodbě při pádu rozsekl hlavu. Tak jsme se společně ještě svezli na skútru jak dva pankáči (já bez čepice!) a navštívili nemocnici. Dva suché stehy, naštěstí!

Paní Žloutková jela dle mého plánu. Šikulka:-). Užila si bobování, jela na skútru i rolbou, učila se lyžovat, dováděla v bazénku v herničce… takové hodné dítě jsme ale dlouho, ale dlouho neměli  :-D. Ještě k lyžování – první den ještě nejel vlek na Friesovkách   (k tomu je potřeba pouze přírodní sníh), tak nás ochotně zavezli skútrem k  parkovišti ve Strážném. Odtud to již bylo jen kousek autem k vleku ve Strážném, u kterého je i lyžařská školička. Další dny již jezdil instruktor za námi přímo na Friesovky (za stejnou cenu). Musím říct, že Paní Žloutkovou si jen málokdo získá, ale učitel „Renda“ byl borec! Když instruktora, tak jeho!

Takže tak. Byla to nádhera. Tak snad zas někdy příště!

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máma a dcera II.- 3. den: El Caminito del Rey

Máma a dcera II.-2. den: El Chorro

Máma a dcera II.-1. den: Málaga