Gerlos, Isskogelbahn – Latschenland, Latschensee /Zillertal Arena/

S dětmi v báglu
3

Klasický horský výlet – krásné výhledy, jezírko, kravičky, kuličkové dráhy, hřiště a voda na cákání pro děti, dobré jídlo… My výlet objevili hlavně díky místní slevové kartičce k ubytování. S dětmi se tu nechá odpočinkově strávit i velká část dne.
Vyjeli jsme lanovkou Isskogelbahn přímo z Gerlosu. Zde je hned možnost občerstvení. Na delší čas nás zabavila 150m dlouhá kuličková dráha (automat na kuličky při výstupu z lanovky) a krásné hřiště. Najdete tu i vodní nádrž na blbnutí pro děti (je vidět na videu z odkazu). Vzhledem ke kočárku jsme k Latschensee šli po “hlavní” cestě, ale máte možnost jít okruhem kolem kapličky a vylézt na vyhlídku (plánek). Oběd jsme si dali v Latschenalm, kde si děti mohou opět pohrát na hřišti. Potom už jsme jen sešli po Goaswegal s herními prvky, kolem ohrady se zvířátky a znovu skončili u kuličkové dráhy a lanovky.
Přidávám odkaz na plánek a reklamní video pro představu. S mapou a většími dětmi bude určitě existovat varianta na prodloužení turistické části, viděli jsme i pár bikerů připravených ke sjezdu.

https://www.zillertalarena.com/en/gerlos/summer/family-kids/latschenland-gerlos/